top of page
Poskytujeme komplexní řešení pro výrobu a prodej rolované/škrábané zmrzliny. Jediní na trhu umíme zabezpečit celý proces od dodání stroje, surovin až po školení, servis a poprodejní péči.
 
Máme unikátní znalosti a zkušenosti s výrobou a prodejem, díky několikaletému vývoji nabízíme špičkovou kvalitu a ojedinělé složení zmrzliny.

Nový koncept prodeje zmrzliny ve formě ruliček. Příprava probíhá před vašima očima na speciální ledové pánvi. Základem bývá smetanová zmrzlina nebo jogurt. Do základu se přidá čerstvé ovoce a další příchutě podle vaší volby (vanilka, káva, pistácie, sušenka, rum, mentol). Máte nejen záruku nejčerstvější zmrzliny, vyrobené za 2 minuty, ale přímo vidíte z čeho se skládá. V jeden okamžik si můžete nechat namíchat zmrzlinu, mražený jogurt, alko nebo nealko sorbet...  

 

 

 

 

Nabízíme na míru vytvořené gelato, originální recepturu, která je zárukou velmi kvalitního produktu. Neprodáváme obyčejnou zmrzlinu, ale gurmánský zážitek. Naše gelato se rozpustí v puse po 10-ti sekundách, je vláčné, bez hrudek a zmrzlých kousků. 

 

Máme odzkoušeny stovky receptur a tisíce kombinací. Výroba zmrzliny v nejvyšší kvalitě může být běžnou součástí Vaší nabídky.

 

 

 

 

 

 

 

Ojedinělý koncept
Unikátní know-how
bottom of page